Υπάρχει καλύτερη επιλογή για άνετο αλλά και στιλατο ντύσιμο από ένα τζιν;;; Αν το συνδυάσεις σωστά μπορείς να απογειώσεις το στυλ σου, γιατί το τζιν είναι πραγματικά ο πιο εύκολος συνδυασμός, κλασικός, διαχρονικός και κατάλληλος για κάθε εποχή.
Φορέσε το από το πρωί με oversized πουλόβερ μέχρι το βράδυ με πουκάμισο ή σακάκι. Με τα σνικερς σου και με τα αρβιλακια μέχρι τα ψιλά μποτάκια σου αλλά και τις γόβες σου, κάνε τους πιο top συνδυασμούς και άσε τα βλέμματα πάνω σου.