Ανοίγει για 3η χρονιά η «Ευχούπολη» στη Βέροια
ΕΓΚΑΙΝΙΑ στις 2/12/2023 ΕΝΑΡΞΗ 4,30 μμ
Μπαλαρίνα, συγκρουόμενα, ταψί, καρουζέλ, μύλος, Άγιος Βασίλης, ξωτικά , face painting πολλα περιπτερα με διαφορα για ολα τα γουστα και με δυο συναυλιες .
2/12/2023 και ώρα 6 μμ πρώτη συναυλία με τους KINGS
Σε εορταστικούς ρυθμούς πλέον κινείται η Βέροια, από τις 2/12/2023
Λίγες μέρες πριν τα Χριστούγεννα. Η ευχάριστη είδηση είναι πως για 3η συνεχόμενη χρονιά θα έρθει το Χριστουγεννιάτικο χωριό «Ευχούπολη» και για 40 ημέρες θα δώσει την απόλυτη Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα στην πολη μας
ΕΙΣΟΔΟΣ 8 ΕΥΡΩ με απεριόριστες βόλτες όλη ημερα εκτός με ένα μικρο τίμημα των 3 ευρω την μια ωρα για το παγοδρόμιο και 1,5 ευρω για το τρενάκι που θα γυρνάει τους μικρούς και μεγάλους φίλους μέσα στο χριστουγεννιάτικο χωριό
Για σχολεία, συλλόγους..
είσοδος 6 ευρώ