O Νίκος Κυψίδης από την Πτολεμαίδα, που είναι ο ιδιοκτήτης του ιταλικού εστιατορίου Pinocchio, διαγωνίστηκε στο Masterchef για δεύτερη φορά και αυτή τη φορά πήρε την πολυπόθητη λευκή πόδια, που οδηγεί στο σπίτι του Masterchef.
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα