Cold brew by Coffee Lab: ένας καφέ χωρίς οξύτητες, γλυκός, πλούσιος σε αρώματα και γεύση.
Εάν είσαι λάτρης του
Τον καφέ Cold Brew θα τον βρεις στα Cοffee Lab σε μια πρακτική συσκευασία, όπου χωρίς κόπο και με ένα απλό άνοιγμα μπορείς να το καταναλώσεις είτε το πρωί για να ξεκινήσει η μέρα σου είτε το απόγευμα για την αναζωογόνηση σου!
Εάν δεν τον έχεις ήδη δοκιμάσει, τώρα είναι η στιγμή..! Μην περιμένεις! Πήγαινε στο Coffee Lab της Κοζάνης και γνώρισε και εσύ τη μοναδική εμπειρία του Cold Brew καφέ!
Απόλαυσε το και στο σπίτι σου με ένα τηλ. στο 📞 24610 25577
Δροσιστικος- Απολαυστικος Αναζωογονητικος!