Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 70 ετών η αγαπημένη σε όλους κ. Λόλα Παύλου.
Όσοι την γνωρίσαμε ξέρουμε πόσο αγάπη έδωσε σε κάθε παιδί ξεχωριστά. Με μεγάλη ευγνωμοσύνη αποχαιρετάμε, αυτήν τη γυναίκα που ήταν κοντά μας στην πιο τρυφερή ηλικία μας! Ευχαριστούμε για την υποστήριξη, την σοφία, και την προσωπική αφοσίωση που επένδυσε σε όλους μας. Θα παραμείνετε Πηγή έμπνευσης για όλους μας και θα μείνετε ανεξίτηλα χαραγμένη στις μνήμες μας.
Καλό παράδεισο κυρία!
Το kouzounews.gr εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια!
2 σχόλια
Ήταν σπουδαία καθηγήτρια και με υπέροχο χιούμορ. Ακριβώς όπως γράφετε πηγή έμπνευσης! Συλλυπητήρια στους οικείους της
Έτσι ακριβώς!!θα μείνει ανεξίτηλα χαραγμένη στις μνήμες μας!!