Έφυγε από τη ζωή “Το Γελαστό Κορίτσι, με το απαράμιλλο θάρρος♥️
Η 21χρονη Ραφαέλα Πιτσικάλη, έδωσε γενναία μάχη για τρίτη φορά με τον καρκίνο σε νοσοκομείο του Χιούστον. Την πανέμορφη εξωτερικά και εσωτερικά Χανιωτισσα την αγαπήσαμε μέσα από τικ τοκ για τη δύναμη της, το θάρρος της και το χαμόγελο της. Ήταν η χαρά της ζωής. Καλό παράδεισο κορίτσι μου γλυκό!
Έτσι θα σε θυμόμαστε, απτόητη, μαχήτρια μες στη ζωντάνια ♥️
@rafaellapitsikali #foryou #fyp #foryourpage #fypシ #chemoraf ♬ πρωτότυπος ήχος – Natasa natasa❤️❤️