Έφυγε από την ζωή ο Γιώργος Ζαγκλιβέρης, ο οποίος πάλευε με σπάνια μορφή καρκίνου το λέμφωμα Burkitt ή αλλιώς λέμφωμα του Μπέρκετ.
Ο Γιώργος Ζαγκλιβέρης, έγινε γνωστός μέσα από το τικ τοκ. Ήταν ένας μαχητής, ένα πρότυπο δύναμης και γενναιότητας, έδωσε σε όλους μας πολλά μαθήματα ζωής, μας έδειχνε καθημερινά ότι δεν πρέπει ποτέ να το βάζουμε κάτω, πάλεψε πολύ και ΓΕΝΝΑΙΑ!
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΧΗΤΗ!
ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΗΡΩΑ!
🕊️🤍