τελικο σκορ 1-0
Τρίτη σερί νίκη για την ομάδα της Κοζάνης.
Κοζάνη-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0 στο 85′ με πέναλτι του Νάτσου.. Η Αναγέννηση Καρδίτσας βρίσκεται στην 2η θέση με 8 βαθμούς.
Υπενθυμίζεται ότι μέρος των εσόδων του σημερινού αγώνα θα διατεθούν για καλό σκοπό. Συγκεκριμένα θα δοθούν στα δύο αδερφάκια, τεσσάρων και τριών χρονών, τον Σταύρο και τη Γεωργία, από την Κοζάνη που δινουντο δικό τους αγώνα με το πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζουν.