Το δέσιμο της Δήμητρας Κατσαφάδου με την 21χρονη Ραφαέλα ήταν γνωστό και τόσο δυνατό. Η Δήμητρα αποφάσισε να δώσει το όνομά της στη σειρά των προϊόντων που δίνονται εντελώς δωρεάν στους καρκινοπαθείς, το οποίο κοινοποίησε μεσα από ένα συγκινητικό βίντεο.
“Εγώ θα σε αποχαιρετήσω έτσι…μικρή μου κόρη, ατσαλένια μου, μοναδική μου ηρωίδα…και θα κάνω το όνειρό σου πραγματικότητα!
Θα δίνω δωρεάν σε ΟΛΑ τα μικρά αλλά και μεγάλα παιδάκια, που παλεύουν τον καρκίνο όπως εσύ τόσο γενναία πάλεψες μαζί του, μια υπέροχη και ολοκληρωμένη σειρά που θα έχει το όνομά σου… «Blue RAF» για όλους τους ήρωες της ζωής μου…από τη Ραφαέλα μου με πολλή αγάπη!!!
Το χρώμα του ωκεανού& του ουρανού ενίοτε…🌈🌈🌈
Τα όνειρα όμως δε σταματούν εδώ…ξέρεις εσύ…i promise!”
Δείτε το συγκινητικό βίντεο
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
1 σχόλιο
🙏😇🙏