Πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 17 Δεκεμβρίου η ορκομωσία του νέου περιφερειάρχη Γιώργου Αμανατίδη και των περιφερειακών συμβούλων στην Αίθουσα Τέχνης.
Ένας καινούργιος κύκλος ξεκινάει ευχόμαστε να κάνετε το καλύτερο για την περιφέρεια μας!!
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα