Η θρυλική τηλεοπτική σειρά «Κωνσταντίνου και Ελένης», όπως αποκάλυψε ο Χάρης Ρώμας, μπήκε στο βιβλίο Γκίνες.
Ο γνωστός ηθοποιός και υποψήφιος δήμαρχος Χαλανδρίου Χάρης Ρώμας, μιλώντας στην εκπομπή Breakfast@Star, αποκάλυψε ότι η αγαπημένη κωμική σειρά πέρασε στην ιστορία αφού μπήκε και στο βιβλίο Γκίνες.
«Μείναμε διαχρονικοί κάποιοι εξ ημών. Ιδιαίτερα εγώ και η Άννα Χατζησοφιά μπήκαμε και στα παγκόσμια Γκίνες για τη non-stop επαναληπτικότητα του Κωνσταντίνου και Ελένης. Είναι ένα μεγάλο παράσημο», υπογράμμισε ο Χάρης Ρώμας για την αγαπημένη τηλεοπτική σειρά «Κωνσταντίνου και Ελένης».
«Τότε ήταν φόβος ότι θα καταναλωθούμε σε αυτό», σημείωσε χαρακτηριστικά.
«Μου έλεγε η Ελένη Ράντου «θα είμαστε για πάντα εγώ η γκαρσόνα και εσύ η Κατακουζήνα» υπογράμμισε ο Χάρης Ρώμας για τη μεγάλη επιτυχία της σειράς «Κωνσταντίνου και Ελένης» που συνεχίζει να προβάλλεται κάθε μεσημέρι στον ΑΝΤ1.