Το μηχάνημα για την ελεγχόμενη στάθμευση επί της οδού Παλαιολόγου στην Κοζάνη δεν λειτουργεί σωστά.
Σχόλιο αναγνώστη:
Σήμερα το πρωί ενώ έβαζες χρήματα και σου έβγαζε το εισιτήριο κανονικά, η αναγραφόμενη ημερομηνία και η ώρα ήταν λανθασμένη. Συγκεκριμένα η ημερομηνία που έβγαζε σήμερα ήταν 4 Μαρτίου ενώ σήμερα έχουμε 2 Μαρτίου, και η ώρα που χτυπήθηκε το εισιτήριο κατα τη 1 το μεσημέρι. Στο σημείο τα περισσότερα αυτοκίνητα είχαν εισιτήριο που έγραφε 4 Μαρτίου!