Αυτή την Κυριακή όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο Ροδάφνον της Κοζάνης για ένα αξέχαστο μεσημεριανό γλέντι με Κώστα Πουτακίδη, Φωτεινή Πανδριά, Κυριάκο Παπαδόπουλο και Δημήτρη Ιωακειμίδη.
Κυριακή μεσημέρι λοιπόν όλοι εκεί για να ακούσουμε το τραγούδι μας «Τη θεού τ’αγγελούδ’»( το κλαρινόπο μ’ κελαηδεί) από Κώστα Πουτακίδη και Κυριάκο Παπαδόπουλο, όπως και τη νέα επιτυχία του Κώστα Πουτακίδη “Πόντιος εγενέθα”.
Κυριακή 3 Δεκεμβρίου