Ανάμεσα στους bartenders που κατάφεραν να ξεχωρίσουν και να προκριθούν στο διαγωνισμό του Amaro Montenegro είναι και ο bartender του Funky Monkey Ραφαήλ Κυριακίδης.
Συγχαρητήρια στον bartender του Funky Monkey @rafakeidiss που πέρασε στις 10 καλύτερές συμμετοχές της Ελλάδας στον διαγωνισμό του Amaro Montenegro , το #1 premium Amaro της Ιταλίας.
Συγχαρητήρια σε όλους τους finalists!
See you in Athens for the finals!