Άναψε ο πρώτος φανός της Κοζάνης για φέτος με πολύ κέφι, πολύ σαρκαστική διάθεση, πολύ φαγητό, κρασί και πολύ νέο κόσμο.. Οι νέοι του τόπου μας, πιστοί στις παραδόσεις, συνεχίζουν με πολύ πάθος αυτό το έθιμο που κρατάει χρόνια..
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα