Αν θες να μάθεις ποια είναι τα Must Have Κορεάτικα προϊόντα περιποίησης προσώπου που δεν πρέπει να λείπουν από την καθημερινή σου ρουτίνα τότε συνέχισε να διαβάζεις γιατί είσαι στο σωστό άρθρο!!!
FIRST PRODUCT
Ένα balm ή ένα λάδι για να αφαιρέσεις το καθημερινό σου μακιγιάζ είναι απαραίτητο!
SECOND PRODUCT
Ένα ενυδατικό ή απολεπιστικό τόνερ θα βοηθήσει την επιδερμίδα σου να καθαρίσει και θα την προετοιμάσει για τα επόμενα προϊόντα που θα βάλεις.
THIRD PRODUCT
Serum!!!! To ιδανικό serum για τις ανάγκες της επιδερμίδα σας είναι άκρως απαραίτητο , καθώς περιέχει υψηλή σύσταση ενεργών συστατικών που διεισδύουν βαθύτερα στο δέρμα.
FOURTH PRODUCT
Εννοείται η κρέμα ματιών !!!!
Ενυδατώνει την περιοχή γύρω από τα μάτια και προλαμβάνει ρυτίδες και λεπτές γραμμές.
FIFTH PRODUCT
Και φυσικά δεν θα μπορούσε να παραλείψουμε το αντηλιακό!
Απο τα πιο βασικά προϊόντα για προστασία απο την ηλιακή ακτινοβολία που είναι υπεύθυνη για την πρόωρη γήρανση αλλά και για βαθύτερα προβλήματα υγείας!
Τέλος , για την βραδινή περιποίηση , μια ενυδατική κρέμα προσώπου θα κλειδώσει την υγρασία και θα σας κρατήσει ενυδατωμένες κατά την διάρκεια της νύχτας.
*Στο sense it, Παγούνη 4 θα βρείτε όλα τα παραπάνω προϊόντα που χρειάζεστε για να είστε πάντα λαμπερές!!!