Με πολύχρωμα φαναράκια γέμισε και φέτος ο ουρανός της Κοζάνης. Σήμερα 28 Δεκεμβρίου το απόγευμα μετά τις έξι, μικροί και μεγάλοι μαζεύτηκαν στην κεντρική πλατεία πέταξαν τα φαναράκια και φώτισαν τον ουρανό.
Δείτε φωτογραφίες:
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα