Ξέγνοιαστες στιγμές ξέγνοιαστα παιδικά χρόνια.. Τα περισσότερα Κοζανιτόπουλα έχουμε λάβει μέρος στα Sourd Games και ακόμα μοιραζόμαστε αξέχαστες εμπειρίες!
Κρατάει χρόνια λοιπόν αυτήν η κολώνια… Δείτε τα πρώτα Sourd Games το 1997.
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα