Αυτές τις γιορτές τα δώρα έχουν όνομα, έχουν ταυτότητα, έχουν άρωμα Anello!! Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος η Αναστασία έχει διαλέξει τα πιο όμορφα σχέδια για να νιώσετε μοναδικές, όπως σας αξίζει!
Τα πιο όμορφα, τα πιο λαμπερά, τα πιο ιδιαίτερα δώρα σας περιμένουν στο κατάστημα Anello, Μεγάλου Αλεξάνδρου 16 για να τα χαρίσετε στους αγαπημένους σας αλλά εννοείται και σε εσάς!
Στο κατάστημα θα βρείτε:
- τσάντες βραδινές & για κάθε περίσταση
- πορτοφόλια ανδρικά & γυναικεία
- κοσμήματα λαμπερά και καθημερινά
- σετ περιποίησης
- σετ με υπέροχα αρώματα
- Χριστουγεννιάτικα σετ με ΔΩΡΟ κούπα
- αξεσουάρ για τα μαλλιά και άλλα πολλά