Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος το Σάββατο 16 Μαρτίου όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην κεντρική πλατεία της Κοζάνης για το καθιερωμένο Party Νεολαίας της πόλης μας. Πολλοί Dj θα είναι εκεί για να διασκεδάσουν την κατάμεστη πλατεία!! Τα λέμε εκεί..
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα