Αυτό το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου θα ανάψει το δέντρο στην Κεντρική πλατεία των Σερβίων στις 17:30 το απόγευμα. Το χριστουγεννιάτικο κλίμα θα ολοκληρώσουν τα Κάλαντα, η μουσική με Dj, η φιλαρμονική, το ζεστό κρασί και οι σοκολάτες.
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα