Τρία αυτοκίνητα συγκρούστηκαν στο δρόμο Κοζάνης- Κρόκου, στη στροφή για Άγιο Αθανάσιο. Στο σημείο έφτασε ασθενοφόρο για τις πρώτες βοήθειες καθώς και αστυνομία για τη ρύθμιση της κυκλοφορίας. Ένας από τους οδηγούς τραυματίστηκε ελαφρά και μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο προληπτικά στο Μαματσειο νοσοκομείο Κοζάνης.
1 σχόλιο
Διασταύρωση που χρειάζεται φανάρι. Όπως και στην Παπανδρέου που διασταυρώνονται 4 δρόμοι.