Στη συνέχεια φοιτητές του πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας αλλά και μαθητές σχολείων της πόλης, συγκεντρώθηκαν μπροστά στο ρολόι της Κοζάνης για να στέλνουν το δικό τους μήνυμα, με αφορμή της συμπλήρωση ενός χρόνου από το τραγικό δυστύχημα.
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα