Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου η φλόγα της Αγάπης θα είναι στην Κοζάνη από τον Σύλλογο Εθελοντών Αιμοδοτών Αιμοπεταλιοδοτών Σταγόνα Ελπίδας, μέλος της ΠΟΣΕΑ, στην κεντρική πλατεία με αιμοδοσία από 3 έως 7μμ και θα δοθούν μπλουζάκια για όλους τους Λαμπαδηδρόμους που θα ξεκινήσουμε από το Μαμάτσιο Νοσοκομείο Κοζάνης στις 7μμ & από Παύλου Μελά να φτάσουμε στην πλατεία για το άναμα του βωμού.
Δηλώστε συμμετοχή, σας περιμένουμε…