Λειτουργούν και πάλι τα ραντάρ ταχύτητας κυκλοφορίας στις εισόδους του χωριού προς συμμόρφωση των οδηγών… Η επόμενη κίνηση έχει δρομολογηθεί και είναι να βαφτούν οι διαβάσεις των πεζών στην πλατεία, στο σχολείο και όπου αλλού χρειάζεται.
Το kouzounews.gr χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία χρήσης σας. Υποθέτουμε ότι συμφωνείτε με αυτό. Φυσικά αν θέλετε μπορείτε να αρνηθείτε. Αποδοχή Περισσότερα